Melikşah Üniversitesi

Melikşah Üniversitesi Taban Puanları

2008 yılında Kayseri şehrinde kurulan Melikşah Üniversitesinin sosyal tesislerinde kafeterya, oyun salonları, açık basketbol sahası, açık futbol sahaları, , yemekhane, market ve her fakülte binasının içerisinde kafeterya yer almaktadır.Üniversite içerisinde öğrencilerin bilimsel ve kültürel aktivite gerçekleştirdikleri konferans salonları ile birlikte ana ve ara fuaye alanları ve bu alanlarda hizmet yürüten hazırlık, sunum ve sahne odaları yer almaktadır. Melikşah Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi’nde bulunan konferans salonu toplam 700 kişiye hizmet verebilmektedir.

Melikşah Üniversitesi Taban Puanları 2013

Eğitim dili Türkçe olan üniversitenin rektörü Prof. Dr. Reşit Özkanca’dır  Öğrencilerine bilgi ve teknolojiyi yerinde öğreterek donanımlı toplum bireylerini yetiştirmeyi amaçlayan üniversite öğrencilerine kampüs hizmeti dışında da destek vermektedir. Kampüs içerisinde kablosuz internet ağı bulunmaktadır. Bununla birlikte üniversite içerisinde teknolojik alt yapı ile donatılmış sınıflar bulunmaktadır. Online veri tabanlarına kolayca ulaşılabilen üniversitede kantin ve kafelerin işletmeciliği Destek Hizmetler Daire Başkanlığı’na bağlı olarak yürütülmektedir.

Melikşah Üniversitesi İletişim

Mustafa Köseoğlu Fen Edebiyat Fakültesi, Hacı Boydak – Yusuf Boydak İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ve Şükrü Boydak – Memduh Boydak Hukuk Fakültesinde katin, Süleyman Çetinsaya Sosyal Tesisler Binasında kantin ve yemekhane hizmeti üniversitemizin personelleri tarafından öğrencilere sunulmaktadır.2847m2  kapalı alana sahip olan yemekhane bölümü tecrübeli personeli ve geniş hizmet kapasitesi ile öğrencilerine haftanın her günü yemek hizmetini sunmaktadır. Üniversite e devlet hizmetini de kesintisiz bir şekilde sunmaktadır.

 

Melikşah Üniversitesi İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment