Mersin İl Spor Müdürlüğü

Mersin Spor Müdürlüğü

Sporun sağladığı faydalar saymakla bitmez. Fiziksel performansınızı geliştirir. Kalp sağlığınızı korur. Yüksek tansiyon riskini azaltır, kandaki iyi kolestrolu dengeler. Endişelerinizden arındırır, sağlıklı düşünmenize yardımcı olur. Unutkanlığa iyi gelir. Gençlerimizde kötü alışkanlıklardan uzak tutar, sağlıklı büyümelerine vesile olur. Daha saymakla bitiremeyiz faydalarını. Özellikle gençlerimiz için fevkalade önemlidir spor. İlimiz, Mersin İl Spor Müdürlüğü, özellikle gençlerimiz başta olmak üzere, spor  üzerinde muazzam çalışmaktadır.

Mersin İl Spor Müdürlüğü Adresi

Spor faaliyetlerini programlamak, sporcuların sağlığı hakkında konuları yakından takip etmek, spor müsabakaları düzenlemek, gençlerimize beden ve spor terbiyesini aşılamak gibi görevleri başarıyla yerine getiren Mersin İl Spor Müdürlüğü, sağlam kafa, sağlam vücutta bulunur sözünü ilke edinmiştir.İbrahim İlhami Koç beyefendinin müdürlüğünü başarı ile yürüttüğü, Mersin İl Spor Müdürlüğü, santranç, basketbol, voleybol, hentbol gibi muhtelif dallarda burslu sporcular yetiştirmek için fevkalade bir çaba ile çalışmaktadır. Engelli dostlarımız içinde sınırsız spor olanakları sağlayan müdürlüğümüz, bu dostlarımızın mutlu ve memnun görmekten, başarılarını paylaşmaktan büyük kıvanç duymaktadır.

Mersin İl Spor Müdürlüğü İletişim

Gençlik kampları, spor aktiviteleri, maçlar, müsabakaları ile gençlerimize muazzam bir çatı olan müdürlüğümüz, gençlerimizi başarıya teşvik etmekte, öz güvenlerini geliştirmekte, kötü alışkanlıklardan korumaktadır. Kaliteli ve temiz tesisleri ile, başarılı sporcuları ile parmakla gösterilen Mersin İl Spor Müdürlüğü, gençlerimiz ve spor severler imiz ile yoluna yeni başarıları da katarak devam edecektir. Mersin halkının desteği ile, Mersin halkı için…

 

Mersin İl Spor Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment