Muğla İl Spor Müdürlüğü

Muğla Spor Müdürlüğü

Muğla İl Spor Müdürü Bekir ÇEKER, 1964 yılında Amasya doğdu. İlk ve orta öğretimini Amasya’da bitirdikten sonra, Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Beden Eğitimi ve Spor bölümünden mezun olduktan sonra ODTÜ Sosyal Bilimler Enstitüsü, Beden Eğitimi ve Spor Anabilim Dalında Yüksek Lisans eğitimine başladı, Gazi Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü, Eğitim Bilimleri Anabilim Dalında tamamladı. Merkez Hakem Kurulu ve Teknik Kurul Üyeliği, Türkiye Güreş Hakemleri Derneği Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulundu. 2007 -2009 yılları arasında Güreş Federasyonu Organizasyon Komitesi Başkanlığı görevini yürüttü.

Muğla İl Spor Müdürlüğü İletişim

Muğla İl Spor Müdürlüğü,  Devlet Bakanlığı’na bağlı olarak faaliyet gösteren, katma bütçeli ve tüzel kişiliği olan bir kuruluştur. Muğla İl Spor Müdürlüğüne bağlı bulunan spor tesisleri ile çeşitli alanlarda İl Federasyon Temsilcilikleri bulunmaktadır. Bu temsilcilikler; Atletizm, Atıcılık- Avcılık, Bisiklet, Briç, Binicilik. Badminton, Bilardo, Bocce-  Bowling- Dart, Boks, Basketbol, Jimnastik, Dans, Dağcılık, Eskrim, Boks, Güreş, Hokey, Hentbol, Halkoyunları, Judo, Kayak, Karate, Masa Tenisi, Okçuluk Federasyon Temsilcikleridir.

Muğla İl Spor Müdürlüğü Adresi

Ayrıca İl Müdürlüğüne bağlı Bodrum, Dalaman, Datça, Fethiye, Kavaklıdere, Köyceğiz, Marmaris, Milas, Ortaca, Ula, Yatağan İlçe Spor Müdürlükleri de bulunmaktadır.Muğla İl Spor Müdürlüğü’nün iletişim adresi “Zübeyde Hanım Caddesi No: 1 Merkez/Muğla 48000” dir. Ayrıca, telefon numaraları, 0 252 214 12 38 – 0 252 212 41 60.

 

Muğla İl Spor Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment