Muş Emniyet Müdürlüğü

Muş İl Emniyet Müdürlüğü

Muş il emniyet müdürlüğü Sayın Muharrem Durmaz görev başında faaliyet göstermektedir. Emniyetler halkın huzuru ve can güvenliği için büyük önem taşımaktadır. Sayın Durmaz ve diğer yardımcıları, polis arkadaşları ile birlikte sürekli çalışmaktadır. 5 yaşında olan bir çocuğu uyuşturucu kuryesi olarak çalıştırması anında yakalayarak kesinlikle göz açtırmıyorlar. Bunların yanı sıra kaçak sigaralar ve kaçak olan tüm her şeye anında el konulmaktadır. Sürekli olarak kaçakçılık ile gösterilen operasyonlar daima başarı ile çıkılıyor.

Muş Emniyet Müdürlüğü Randevu

Bunlarn her birini öğrenmek ve haberdar olmak için kendi e-devlet sitesini ziyaret etmelisiniz. Halkın düzenini, huzurunu ve barışını sağlamak adına büyük bir özveri ile çalışıldığı tüm açıklığı ile ortadadır. Atatürk’ün ilkelerinden ve ayrıca inkılâplarından yola çıkarak adaletli bir şekilde düzen oluşturulmaktadır. Sayın Durmaz göreve geldiği günden beri hiçbir şekilde boş durmayarak halkın huzuru adına uğraşmaktadır. Bunun yanı sıra şehitler için tüm resimleri ile anarak büyük bir vefa gösterisinde bulunulmuştur. Bunların dışında halkı biraz rahatlatmak için mahalle maçları gibi güzel faaliyetleri de organize etmektedir. Ayrıca sünnet gibi şölenler sayesinde halkın moral seviyesini en yükseğe çıkartılıyor.

Muş Emniyet Müdürlüğü  Adresi

Muş il emniyet müdürlüğü merkez binaya giderek dileklerinizi, isteklerinizi, taleplerinizi, şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz. Bunun için adresi öğrenerek ulaşabilirsiniz.  Zafer mahallesi Erzurum yolu üzerinde emniyet müdürlüğü binasına rahatlıkla gidebilirsiniz. Herhangi bir şikâyette bulunacak iseniz; kesinlikle geç kalmadan merkez binaya ulaşmalısınız.

 

Muş Emniyet Müdürlüğü  İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment