Muş İl Spor Müdürlüğü

Muş  Spor Müdürlüğü

Muş il spor müdürlüğü Sayın Suat Kılış spor başkanı olarak genç ve idealist insanlara yön vermektedir. Şu sıralarda yaz tatiline girilmesini fırsat bilen Bakan öğrencilerin yazı en iyi şekilde değerlendirmeleri adına yaz tatili için spor okullarının kayıtlarını başlatmış bulunmaktadır. Bunun yanı sıra herkese örnek olabilecek tekerlekli kayak yarışında iki tane madalya almayı sağlamıştır. Muş halkının gençliğini aydınlık bir hayata hazırlamak adına spora sürekli olarak teşvik edilmektedir.

Muş İl Spor Müdürlüğü İletişim

Tüm bu faaliyetlerden haberdar olmak oldukça kolaydır. Hem yeni başlayacak kayıtları öğrenmek, hem de spor yarışları sırasında alınan madalyaları e-devlet sitesi üzerinden rahatlıkla görmeniz mümkündür. Bunun yanı sıra 2012 ve 2013 yılında okul faaliyetlerine katılanların branşlarını önemli bir duyuru üzerinden bildirilmektedir. Hayatı hemen ensesinden yakalamak için kesinlikle siteyi ziyaret etmelisiniz. Gençlik merkezleri, tesisler tüm bunları öğrenmek için tek yapmanız gereken birkaç dakika içerisinde gözden geçirilmesidir. Dünyanın obezite ile savaşması ve sağlıksız bir şekilde yaşamasından dolayı yeni yetişen gençleri daha sağlıklı yarınlara Sayın Kılıç ve yardımcıları ile taşımaktadır.

Muş İl Spor Müdürlüğü Adresi

Muş il spor müdürlüğü gençliğe verdiği önemi her geçen gün daha da artırmaktadır. Tüm duyurular, faaliyetlerinden birebir haberdar olmak için merkez binaya gelmelisiniz. İstasyon caddesi Zafer Mahallesi Merkez/Muş adresinden rahatlıkla ulaşmanız mümkündür. Gençlerinizi yönlendirmek ve projelerden daha detaylı olarak bilgi almak için hemen merkez binasına gelerek öğrenebilirsiniz.

 

Muş İl Spor Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment