Muş Milli Eğitim Müdürlüğü

Muş İl Milli Eğitim Müdürlüğü

Muş milli eğitim müdürlüğü Sayın Ali TATLI görev başında yer almaktadır. 20 Ocak 212 senesinden beri Muş ili görev başına getirtilerek 1,5 yıl gibi aşkın bir süre boyunca öğrencilerin ve velilerin huzuru için büyük faaliyetler içerisinde yer almaktadır. Yılın kalite ödülü için ekip ile birlikte saha ziyaretleri gibi ve bir hayırsever hemşerinin okul yaptırmak için giriştiği faaliyetlerin hepsi e-devlet sitesi içerisinde duyuruluyor. Lalezar voleybol takımından öğrencilerinin Sayın Ali TATLI makamında ziyaret etmesi ve kabul etmesi oldukça güzel bir davranıştır.

Muş Milli Eğitim Müdürlüğü Telefon Numarası

KEP yani kız çocuklarının okuması için gerçekleştirilen proje adına verilen konferansa il milli eğitim müdürü de katılarak halkı geleceğini, çocukların eğitimini son derece önemsediğini ortaya koymaktadır. Bu gibi faaliyetlerin il içerisinde sürekli olması ve eğitime verilen önemin devamlı olarak belirtilmesi ailelerinde gülen yüzü olmayı başarmaktadır. Ayrıca internet sitesi içerisinde olan tüm sınavları tarihleri ile birlikte sürekli aktif şekilde duyurulması aktif olduğunu gösteriyor. İl içerisinde meslek lisesi, imam hatip lisesi, düz liseler gibi okulların göstermiş olduğu performanslar her geçen gün artması Ali TATLI’nın büyük katkısı vardır.

Muş Milli Eğitim Müdürlüğü Adresi

Muş milli eğitim müdürlüğü içerisinde bulunan okul sayısı 680 kadardır. Derslik sayısı 3.774, öğrencilerin sayısı 135.465, öğretmen sayısı ise; 4.654 sayısına ulaşmaktadır. Derslikler başına düşen öğrenci sayısı ise; ilkokul 33, ortaokul 32 ve mesleki-teknik eğitim 34 sayısı ile huzurlu bir eğitim sağlanmaktadır. İstasyon caddesi Atatürk Bulvarı Hükümet konağı kat 3 merkez olarak adresine de gidebilirsiniz.

 

Muş Milli Eğitim Müdürlüğü İçin Tıklayınız.

 
Related posts

Leave a Comment