Nevşehir Emniyet Müdürlüğü

Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü

Nevşehir il emniyet müdürlüğü Sayın Mehmet YÜKSEL görev başında yer alıyor. 17 Eylül 2012 tarihinde Nevşehir emniyet müdüründe göreve başlamış bulunmaktadır. Kısa süre içerisinde halkın güvenliğini sağlamak ve korumak için sürekli yeni operasyonlar gerçekleştirmektedir. Sürekli suçluları yakalamak adına yapılan çalışmaların yanı sıra halkın motive olması için farklı etkinliklerde sağlanıyor. Ortaokullar arasında düzenlenen bilgi yarışmasını resmi sitesi üzerinden duyurarak halkın güvenli bir biçimde huzur bulması adına her an yeni adımlar gerçekleşiyor.

Nevşehir Emniyet Müdürlüğü Randevu

Sayın emniyet müdürü 10 Nisan günü şehitleri anmak için şehitlik mezarlığına gelerek karanfiller bırakıldı ve dualar edilmiştir. Emniyetin görevi sadece suçlu aramak değil, sürekli halkın isteklerini ve arzularını da yerine getirmelidir. Bunların yanı sıra güzel bir yarış içerisinde olarak polis haftasında dördüncü geleneksel olarak bisikletler ile koşu yarışı da yapılmıştır. Emniyetin düzenlediği faaliyetler, operasyonlar, mobese kamera sistemi ile halkın güvenliğini sağlama gibi her türlü düzenlemeleri e-devlet sitesinden rahatlıkla takip edebilirsiniz. Ayrıca çocuklar için emniyeti sağlamak adına EGM çocuk sayfasından çocuklarınızın eğlenmelerine ve bu süre içerisinde tehlikelerden nasıl korunmaları gerektiğini öğrenmelerini sağlamak için dikkate alınmalıdır.

Nevşehir Emniyet Müdürlüğü Adresi

Nevşehir il emniyet müdürlüğü merkez binaya giderek dileklerinizi, isteklerinizi her an emniyet içerisinde bulunan amirlere iletebilirsiniz. Öncelikle site içerisinde adresi öğrenerek ulaşmanızı sağlamalısınız.  350 evler mahallesi Yeni Kayseri caddesi Numara 42 olarak açık adresten rahatlıkla ulaşmanız mümkündür.

 

Nevşehir Emniyet Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment