Nevşehir İl Spor Müdürlüğü

Nevşehir  Spor Müdürlüğü

Nevşehir il spor müdürlüğü Sayın Mustafa Ünlüer olarak gençlerin daima önlerini aşmaktadır. Spor alanında sadece klasik futbol gibi turnuvaların yanı sıra çok daha farklı ve uzak doğu sporlarını da faaliyet içerisine koyarak gençleri yenilikler ile tanıştırmaktadır. 12 dev adam turnuvasında minikler kıyasıya bir mücadele gösterecektir. Tekvando gibi sporlara önem veren bakan her geçen gün internet sitesi üzerinden etkinliklerini açıklamaktadır. Nevşehirliler için kesinlikle unutulmaz anlara imza atılacak sporlar boy göstermektedir.

Nevşehir İl Spor Müdürlüğü İletişim

Bütün turnuvalardan haberdar olmak artık oldukça kolaydır. E-devlet sitesinden yapılan etkinlikleri, turnuvaları rahatlıkla öğrenebilirsiniz. İl müdürlüğünün müsabakalara katılan öğrenciler öncesinden eşofman hediye ederek gençlerin gönüllerini almış bulunmaktadır. Bunların yanı sıra 4. Kapadokya şenlikleri ile gençlerin rahatlamasına, enerjilerini tekrardan toparlamalarına ve stresten uzak bir şenlik olmuştur. Ailelerin spor alanında çocuklarını desteklemeleri ve hayata iyi bir şekilde hazırlanmaları için daima yanlarında olmaları gerekmektedir. Sadece gençler için değil halkında bir araya gelerek faaliyetler sağlaması için yeni projeler geliştirilmektedir.

Nevşehir İl Spor Müdürlüğü Adresi

Nevşehir il spor müdürlüğü gençliğe verdiği önemi sürekli artırmakta ve halk oyunları gösterileri gibi yenilikler ile hayatı daha da eğlenceli hale getirilmektedir. Bütün duyurular, faaliyetlerinden daha detaylı olarak haberdar olmak adına merkez binasına gidebilirsiniz. Yenimahalle sahil sokak Numara 4 50100 Nevşehir binasından dilediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz. Her türlü faaliyete katılmak ve binaya ulaşmak için adrese rahatlıkla giderek bilgi alabilirsiniz.

 

Nevşehir İl Spor Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment