Niğde Emniyet Müdürlüğü

 Niğde İl Emniyet Müdürlüğü

Niğde ilinde halkın huzurunu ve güvenliği sağlayan bu kurum birçok insanın daha huzurlu ve rahat bir yaşam sürmesini de sağlamaktadır. Ayrıca kamu hizmetlerinde belirlediği ve koyduğu standartlar ile de birçok insanın işlerini daha iyi ve kolay şekilde halletmesini sağlamaktadır. Halk ile iyi ilişkiler kuran ve onların pasaport emniyet ve ya daha birçok işlemlerini halleden Niğde il emniyet müdürlüğü bu konuda kendi alanında diğer illerden de ayrılmaktadır. Ayrıca hizmetinde çalıştırdığı birçok polisin en iyi şekilde eğitilmesini sağlayan emniyet müdürlüğü Niğde ilinde halkın huzur kaynağı olmaktadır.

 Niğde Emniyet Müdürlüğü Randevu

İl emniyet müdürü Ali Doğan Uludağ’ın da basında çok önemli bir yerinin olması ve yaptıkları çalışmaların bilinmesi için basın ile sürekli irtibatta olması esnek bir çalışma anlayışının varlığını ortaya koymaktadır. Bununda yanında birçok il emniyet müdürlüğünde yaşanan yerel halk ile problemler sorununun da bu Niğde il emniyet müdürlüğünde görülmemesi çok iyi olmaktadır.

 Niğde Emniyet Müdürlüğü Adresi

Ayrıca 155 alo ihbar hattında verdiği 24 saat hizmet ile en ufak bir sorunda çok çabuk müdahaleler geliştirmektedir. Tüm bunların yanında E-devlet sistemin sayesinde ülkemizin birçok yerinde meydana gelen devlete ulaşım imkanları emniyet müdürlüğü tarafından Niğde iline de gelmiştir.Bütün varlığını halka hizmete adayan bu kurumun vizyonunda da halkın en huzurlu ve rahat şekilde yaşamlarını sürdürmek için çeşitli hedefler bulunmaktadır.

 

 Niğde Emniyet Müdürlüğü İçin Tıklayınız.




Related posts

Leave a Comment