Niğde Milli Eğitim Müdürlüğü

Niğde İl Milli Eğitim Müdürlüğü

Niğde’de eğitim alanında bir numaralı kurum olarak hizmet vermektedir. Özellikle ilkokul ortaokul ve lise gibi okulların bağılı olduğu kurum olan Niğde milli eğitim müdürlüğü birçok alanda hizmet vermektedir. Kurumun başkanı olan Celalettin Ekinci bu alanda hem Niğde halkı tarafından çok sevilmekte hem de eğitim alanında yaptıkları ile diğer birçok il milli eğitim müdürlüklerine de örnek olmaktadır. Bunun da yanında kurum olarak eğitim alanında hocasından öğrencisine kadar eğitim alanı içinde olan herkesin fikirlerini sunma şansı vermektedir.

Niğde Milli Eğitim Müdürlüğü Telefon Numarası

Özellikle son yıllarda Niğde de bu alanda yapılan çalışmalar ile “bu benim eserim projesi” “ akademik başarıyı artırma projesi” “ genç yazarlar ve şairler kulübü projesi” “ eğitimde değerler eğitim projesi” ve “eğitim başarı çemberi projeleri ile halka büyük hizmetler sağlayan müdürlük bu yönden halktan da çok iyi tepkiler almaktadır. Bunun ile birlikte birçok öğrenci ve öğretmeninin yanında birçok memuru da bünyesinde bulunduran Niğde milli eğitim müdürlüğü önemli bir istihdam alanı da sağlamaktadır.

Niğde Milli Eğitim Müdürlüğü Adresi

Bu kurum sayesinde e-devlet ile de iletişim kurulmakta ve arık işler eğitim alanında da çok kolay bir şekilde ilerlemektedir. Bununda yanında geliştirdikleri projeler ile öğrencilere ve öğretmenlere farklı sosyal alanlar sunmakta ve bu şekilde öğrencilerin öğrenme yetilerini de güçlendirmektedir. Bu müdür olan Celalettin Ekinci sayesinde daha iyi olmaktadır.

 

Niğde Milli Eğitim Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment