Ordu Emniyet Müdürlüğü

Ordu İl Emniyet Müdürlüğü

Halkın huzuru ve güvenli için bazı kurumların varlığı çok önemli olmaktadır. Polis teşkilatı da halkın huzuru ve güvenliğinden sorumlu olan bir kurum olarak insanların daha rahat bir yaşam sürmeleri için çalışmaktadır. En zor durumlarda insanların yardımına koşan bu kurum günümüzde her ilde ve ilçede bulunmaktadır. Ordu ilinde de ilin güvenliğinden ve huzurundan sorumlu olan Ordu Emniyet Müdürlüğü birçok adli vaka ile uğraşmakta ve tüm bu işlerinin de yanında halkın trafik ehliyet dava ve pasaport gibi işlemleri ile de uğraşmaktadır.

Ordu Emniyet Müdürlüğü Randevu

Ordunun il emniyet müdürü Naci kuru bir demecinde; “ ordu insanı çok iyi ve temiz kalbidir. Bu yüzden bize burada çok fazla iş düşmemektedir.” Gibi bir şey söylemektedir. Ancak her ne kadar böyle olsa dahi bir yerde resmi ve ya gayri resmi birçok iş olmakta ve bu işler polisleri ilgilendirmektedir. Bu yüzden insanlar içinde bu tip sorunları giderecek bir kuruma ihtiyaç duyulmaktadır.

Ordu Emniyet Müdürlüğü Adresi

Bazı illerde her ne kadar zaman zaman emniyet müdürlükleri ile ilgili bazı sıkıntılar yaşansa da ordu ilinde müdüründe sayesinde herhangi bir sıkıntı kalmamaktadır. Bu ilde halkın en ufak bir kaybında bile hemen ziyaretine gidip taziye dileyen polis teşkilatı müdürü bu yönü ile Türk polisini çok iyi temsil etmektedir. Ayrıca E-devlet sistemini de yoğun kullanmaktadır.

 

Ordu Emniyet Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment