Ordu İl Sağlık Müdürlüğü

Ordu  Sağlık Müdürlüğü

Sağlık anlamında ordu ilinde halka büyük hizmetler sunan Ordu il sağlık müdürlüğü birçok gelişmiş alt yapısı ile diğer kurumlardan çok farklı bir etki sunmaktadır. İnsanların hayatlarında en fazla önem verdikleri olgu sağlık olduğundan dolayı ordu halkıda sağlıklarını en iyi şekilde kuruyan bu kurumu çok sevmektedir. Ordunun bu sağlık kurumu da kendini sürekli geliştirmekte ve halka daha fazla hizmet vermenin ilkesi ile çalışmaktadır.

Ordu İl Sağlık Müdürlüğü Personel Listesi

Bu ilkeli çalışmaların en önemli getirileri ise sağlık sorunları yaşayan insanların bu sorunlarını gidermesi olmaktadır. İlde bulunan birçok hastane eczan ve ya aile sağlığı merkezlerinde hasta ve hasta yakınlarının daha iyi hizmet almasını da sağlamaktadır. Bu özelliği ile kendisine bağlı olan birçok kurumu da ileri bir noktaya taşımaktadır. Ayrıca birçok projesi ile sürekli halkı çeşitli sağlık konularında ve ya salgınlar hakkında bilgilendirmekte ve halkın daha dikkat olmasını sağlamaktadır.

Ordu İl Sağlık Müdürlüğü Adresi

Okullarda yaptıkları sigara uyuşturucu ve alkol çalışmaları ile gençleri de eğitmekte ve ileride yanlış bir şey yapmamaları için kurum olarak ellerinden geleni yapmaktadırlar. Bu özelliği ile Ordu il sağlık müdürlüğü insanların ileride karşılaşabilecekleri birçok sağlık probleminin de önüne geçmektedirler. Ayrıca son yıllarda devletin birçok kurumunda kullanılmaya başlanan E-devlet sistemi ile de daha iyi ve kaliteli hizmet sunma politikası güdülmektedir. Buda hastaları motive edici bir güç sağlamaktadır.
Related posts

Leave a Comment