Ordu Milli Eğitim Müdürlüğü

Ordu İl Milli Eğitim Müdürlüğü

Eğitimin bir toplumun bir yerlere gelmesi için en önemli olgu olduğu herkesin bildiği bir gerçek olmaktadır. Günümüzde de ülkemizde eğitim alanın da birçok değişiklik yapılmakta ve bu değişikliklerin en önemli amacı da gençlerin daha fazla gelişim ülkeyi daha iyi yerlere getirmesi ile alakalı olmaktadır. Bu sağlamak içinde önemli projeler geliştirmektedirler. Ordu milli eğitim müdürlüğü de bu konuda ülke standartlarının da ötesine geçmiş ve dünya standartlarında eğitimin ordu iline getirmeyi başarmıştır.

Ordu Milli Eğitim Müdürlüğü Telefon Numarası

Bu kalite de ise en önemli rol müdürlüğü müdürü Nevzat Türkkan da olmaktadır. Sayın Türkkan’ın da eğitimde birçok sosyal proje geliştirerek ve profesyonel bir eğitim ekibi ile bunu yaptığı unutulmayan bir gerçek olmaktadır. Bu alanda yaptıkları en önemli projeler arasında fatih projesi birimi orgu fatih projesi uygulamaları tablet eşleştirme işlemi ve ordu fatih projesi donatım sağlanan okullar projesi ile de birçok proje hizmetini sunmaktadır.

Ordu Milli Eğitim Müdürlüğü Adresi

Ayrıca tüm bunların yanında Ordu milli eğitim müdürlüğü memurundan öğretmenine, öğretmeninden öğrencisine kadar eğitim alanı içinde bulunan genç yaşlı herkesin eğitim alanında yapılacak değişiklikler ile fikrini almakta ve bu özelliği ile esnek bir yönetim anlayışını benimsemektedir. Ayrıca teknolojiden de birçok alanda faydalanarak E-devlet projesinde ki bazı düzenlemeler ile not sistemlerinin elektronik ortama taşınmasını sağlamış ve velilere bu konuda çocuklarının notlarını öğrenmeyi sağlamıştır.

 

Ordu Milli Eğitim Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment