Osmaniye Emniyet Müdürlüğü

Osmaniye İl Emniyet Müdürlüğü

Osmaniye İl Emniyet Müdürlüğü görevini Tayfur Erdal CEREN sürdürmektedir. 1960 yılında Kahramanmaraş doğumlu olan Tayfur Erdal CEREN, Polis Koleji ve Polis Akademisi’nde öğrenim görmüştür. Mezun olduktan sonra ilk görevi ise Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü Komiser Yardımcılığıdır. Tayfur Erdal CEREN, Polis Başmüfettişliği görevinin ardından 17 Haziran 2009 tarihinde Osmaniye Emniyet Müdürü olarak atanmış ve 4 yıldır bu görevini başarı ile sürdürmektedir.Osmaniye İline bağlı 3 tane Polis Merkezi bulunmaktadır.

Osmaniye Emniyet Müdürlüğü Randevu

Bu Polis Merkezleri; Çarşı Polis Merkez Amirliği, Şehit Mehmet Çatal Polis Merkez Amirliği ve Rahime Hatun Polis Merkezi Amirliği’dir. Hasan beyli, Sumbas, Toprak kale ve Bahçe ilçelerinde 4 adet İlçe Emniyet Amirliği bulunmaktadır. Bu Emniyet Amirlikleri; Sumbas İlçe Emniyet Amirliği, Toprak kale İlçe Emniyet Amirliği, Hasan beyli İlçe Emniyet Amirliği ve Bahçe İlçe Emniyet Müdürlüğü’dür. Bünyesinde bulunan birimler ise Terörle Mücadele Müdürlüğü, Lojistik Şube Müdürlüğü, Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürlüğü, Pasaport Büro Amirlikleri, Ruhsat İşlemleri Şube Müdürlüğü, Polis Evi, AR-GE Büro Amirliği, Rehberlik ve Psikolojik Büro Amirliği bulunmaktadır.

Osmaniye Emniyet Müdürlüğü  Adresi

Emniyet Müdürlüğümüzün son yaptığı çalışmalar kapsamında uyuşturucu ticareti yapan 9 kişinin yanı sıra, sokak satıcıları, korsan film-müzik ve oyun CD’leri ele geçirildi.E-Devlet hizmetleri kapsamından Araç ve Sürücü Bilgi Sistemi,, Osmaniye İl Emniyet Müdürlüğü hakkında daha fazla detaylı bilgiye ulaşmanız ve iletişime geçmeniz mümkündür. İnternet sitesi üzerinden kayıp kişi bildirimleri ve benzeri emniyet şikâyetlerinizi de bildirebilirsiniz.

 

Osmaniye Emniyet Müdürlüğü  İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment