Osmaniye İl Spor Müdürlüğü

Osmaniye Spor Müdürlüğü

Osmaniye İl Spor Müdürlüğü görevini Ökkeş DEMİR yürütmektedir. 1975 yılında Osmaniye doğumlu olan Ökkeş DEMİR, ilkokulda atletizm takımında ve okul futbol takımlarında oynadı. Güreşte ülke çapında dereceler elde eden Ökkeş DEMİR, Gazi Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulunda öğrenimini tamamladı. 2004 yılında Başbakanlıkta Sportif Eğitim Uzmanı olarak geçen Ökkeş DEMİR, 27.07.2004 yılında Osmaniye İl Spor Müdürlüğüne atanmıştır. 9 senedir başarı ile görevini yürütmekte olan Ökkeş DEMİR, aynı zamanda güreş milli hakemliği yapmaktadır.

Osmaniye İl Spor Müdürlüğü İletişim

Osmaniye ilinde 7 Ocak Şehir Stadı, Atatürk Gençlik Merkezi Antrenman Salonu, Cevdetiye Sporcu Eğitim Merkezi, Düziçi Spor Salonu, Kadirli Spor Salonu, Kadirli Şehir Stadyumu ve Merkez Spor Salonu olmak üzere 7 tane tesis bulunmaktadır. Bu 7 tesis içerisinde 2 tane stadyum ve 5 tane de spor merkezi bulunmaktadır. Ayrıca Osmaniye’de Spor Müdürlüğü’ne bağlı olan Osmaniye Atatürk Gençli Merkezi’nde gençlerin serbest zamanlarını değerlendirmeleri sağlanmaktadır.

Osmaniye İl Spor Müdürlüğü Adresi

Sosyal, kültürel, sportif ve sanatsal faaliyetler ile birlikte, gençlerin bu konularda bilgilerini ve becerilerini arttırmak için bu gençlik merkezi açılmıştır. Gençlik merkezinde Ney, mangala, satranç, gitar, keman, bağlama, resim, bilgisayar, dart ve bilardo kursları vermektedir. Bu kursların ücretsiz olması, gençlerin ücretsiz bir şekilde bilgi ve becerilerini geliştirmesi amaçlanmıştır. Osmaniye Spor Müdürlüğü son projesinde ise mahalleler arası futbol turnuvası düzenlemektedir.Osmaniye İl Spor Müdürlüğü, Rauf Bey Mahallesi Musa Şahin Bulvarı No:156/1 Merkez/Osmaniye adresinde bulunmaktadır.

 

Osmaniye İl Spor Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment