Osmaniye Milli Eğitim Müdürlüğü

Osmaniye İl  Milli Eğitim Müdürlüğü

Osmaniye Milli Eğitim Müdürlüğü, Adnan Menderes Mahallesi Valilik Binası 80020 Merkez/Osmaniye’de bulunmaktadır. İlimizin şuan görev yapmakta olan Milli Eğitim Müdürü, Kadir Kılıç’tır. Kadir KILIÇ, 30.01.2012 tarihinde Osmaniye Milli Eğitim Müdürlüğü görevine başlamıştır. 30.01.2012’de başladığı bu görevinden önce ise 2003-2012 tarihleri arasında Mamak ilçesinin Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapmıştır. İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı görevini Bayram KAYMAK, Müdür Yardımcısı görevini Musa ŞAHİN, Şube Müdürlüğü görevini Halil İbrahim KAHRAMAN, Mahmut GÖK ve Fahri Çalık, Tesis Müdürlüğü görevini ise Musa KALAY yürütmektedir.

Osmaniye Milli Eğitim Müdürlüğü Telefon Numarası

Osmaniye Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı olarak 6 İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri, 402 tane okul ve kurum bulunmaktadır. Bu 402 kurumdan 16 tanesi anaokulu, 184 tanesi ilkokul, 131 tanesi ortaokul, 50 tane lise ve 19 tane de çeşitli eğitim kurumu bulunmaktadır. Ayrıca Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi de Osmaniye ilimizde bulunmaktadır.Müdürlük binasının valilik kampüsünün içerisinde olması, öğretim vermekte olan öğretmen sayısının yeterli durumda olması, bilişim alanında yeterliliğe sahip olması, sosyal ve kültürel faaliyetlerin sürdürülebilmesi için gerekli yerlerin sahipliği Osmaniye Milli Eğitim Müdürlüğünün artılarından bazılarıdır.

Osmaniye Milli Eğitim Müdürlüğü Adresi

Fakat bazı okullardaki öğrenci dağılımlarının dengesiz bir düzeyde bulunması, mesleki ve teknik okullarda gerekli malzemelerin tam olarak tamamlanamaması ve eğitimde istenilen düzeye ulaşılamamış olunması bazı olumsuzlukları beraberinde getirse de, bununla ilgili yapılan çalışmalar sonucunda bu olumsuzlukların giderilmesi bekleniyor. Yapılan etkinliklere katılım çoğunluğu ile dikkat çekilirken, Kadir Kılıç’ın tüm projelere vermiş olduğu destek büyük mutluluk yaratıyor. E-devlet ile çeşitli etkinlikleri ile ilgili bilgilere de erişebilirsiniz.

Osmaniye Milli Eğitim Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment