Rize Emniyet Müdürlüğü

Rize İl Emniyet Müdürlüğü

Rize Emniyet Müdürlüğü’nde Emniyet Müdürü görevini Hüseyin YENİCE yürütmektedir. 1961 tarihinde Kırklareli doğumlu olan Hüseyin YENİCE, 1987 yılında Polis Akademisinden mezun olmuştur. Mezun olduktan sonra İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nde göreve başlayan Hüseyin YENİCE, 1994-1998 yılları arasında Batman İl Emniyet Müdürlüğü’nde ve 1998-2010 yılları arasında ise Antalya İl Emniyet Müdürlüğü’nde görev yapmıştır. 30.06.2010 tarihinde 1. Sınıf Emniyet Müdürlüğü görevine terfi eden Hüseyin YENİCE,  Teftiş Kurulu Başkanlığı Polis Başmüfettişlik görevinin ardından 10.11.2011 tarihinde Rize İl Emniyet Müdürlüğüne atanması gerçekleşmiştir.

Rize Emniyet Müdürlüğü Randevu

Hüseyin Yenice, 2 yıldır bu görevini başarı ile sürdürmektedir.Rize Merkez’de anayol üzerinde, Emin ettin Mahallesi 53100’de faaliyetlerini sürdürmekte olan Rize Emniyet Müdürlüğü, verdiği hizmetler ile halkın memnuniyetini de sağlamaktadır. Trafik işlemleri, pasaport işlemleri, asayiş hakkında ve silah işlemleri hakkında merak ettiğiniz sorulara ve bu soruların cevaplarına, emniyet müdürlüğünün hizmet vermekte olduğu www.rize.pol.tr adresinden ulaşmanız mümkündür. Birimleri arasında Çocuk Şube Müdürlüğü, Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü, Özel Harekât Şube Müdürlüğü, Bilişim Suçları İle Mücadele Şube Müdürlüğü, Eğitim Şube Müdürlüğü olmaktadır. Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürlüğü, Rize Mobese, Toplum Destekli Polislik Şubesi Müdürlüğü, Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü, Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü, Bölge Trafik Şube Müdürlüğü vardır.

Rize Emniyet Müdürlüğü Adresi

Ayrıca Silah ve Patlayıcı Maddeler Şube Müdürlüğü, Pasaport Şube Müdürlüğü, Yabancı Şube Müdürlüğü ve Özel Güvenlik Şube Müdürlüğü olmak üzere 15 tane emniyet birimi bulunmaktadır.E-devlet ile emniyet uygulamalarına ulaşabilirsiniz. Emniyet uygulamaları hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilmek için e-devlet sistemini kolay bir şekilde kullanabilirsiniz.

 

Rize Emniyet Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

One thought on “Rize Emniyet Müdürlüğü

  1. MUAMMER NAKIŞ

    iyi çalışmalar..rizede sürekli araç kullanmak zorunda olan bir işletmeci olarak iki yıldır olağan üstü bir trafik denetimi ile karşılaşmaktayız.hiç ikaz edilmeden çezai işeme maruz kalmam,hız limitini 2 km. geçtik diye 166 tl. ödemek zorunda bırakılmak açıkçası aklımıza bunun denetimden çok(sankı rizede hergün kazalar oluyormuş gibi) devletin kasasını doldurmak için halkın en ufak açıklarından faydalanmak olarak görüyorum. korkarımki biz esnaflar devlet maaşıyla değil para kazanma kaygısıyla çalışıyoruz..zaten ülkede sevgi ve saygı fukaralığı varken; emniyetinde bu kadar acımasız olmasına fırsatçılık olarak görmekteyim.son olarak; rize halkının bu kadar baskıyı hak ettiğini düşünmüyorum..biraz daha empati yapmanız dileğiyle..
    hayırlı çalışmalar.

Leave a Comment