Sakarya Emniyet Müdürlüğü

Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü

Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü, 23.11.2011 yılında il emniyet müdürlüğüne atanan Mustafa AKTAŞ ve çalışma arkadaşları Sakarya İl’inin emniyeti ve asayişi için gece gündüz hizmet vermektedirler.Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü resmi sitesi vasıtasıyla da her türlü çalışmaları ve hizmetleri hakkında halkını bilgilendirmektedir. Kamu spotları ile ilgili yani trafik işaretleri, dolandırıcılık, sahtecilik, bomba imha, güvenli internet, kapkaççılık hakkında videolu görüntüler ile halkı aydınlatmaktadır. TL parası konusu hakkında sahtecilik olaylarını önlemeye karşı duyurular yapmaktadır. Adli olaylar karşısında insanların takip etmesi gereken işlemler konusunda yardımcı olmaktadır.

Sakarya Emniyet Müdürlüğü Randevu

Çocukların cinsel amaçlı kötü davranışlara maruz kalmalarını engelleyici bilgiler vererek insanları aydınlatmaktadır. Gasp ve soygunculardan korunma yöntemleri hakkında kişilere bilgi verilmektedir. Hırsızlık gibi olaylarda nasıl mücadele edileceği konusunda aydınlatıcı bilgiler sunulmaktadır. Yaşlılar için alınacak olan güvenlik tedbirleri hakkında kişilere ayrıntılı bilgiler verilmektedir. Emniyet ile ilgili her türlü işlemlerinizi örneğin sürücü belgesi için randevu almak, sıfır araçlar için yeni kayıt yaptırmak, araç devir ve plaka değişikliği yapmak, gibi işlemleri trafik randevu bölümünden yapabilirsiniz.

Sakarya Emniyet Müdürlüğü Adresi

Ayrıca plaka değiştirmeden tescil belgesi almak, aracın trafikten çekilmesi, çıkarılması ve hurda işlemlerinin yapılması, araç ile ilgili her türlü değişikliklerin yapılması işlemleri, alınan randevuların iptal edilmesi gibi işlemleri online trafik randevu bölümünden yapabilirsiniz.Ayrıca e-devlet ile emniyetin uygulamaları hakkında bilgi almanızda mümkündür. Müdürlük çalışmalarına ve hizmet vermeye Erenler Merkez Mah. Yeni Sakarya’da etmektedir.

Sakarya Emniyet Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

One thought on “Sakarya Emniyet Müdürlüğü

  1. izzettin

    aramam var mı yok izzetin yavuz

Leave a Comment