Samsun Emniyet Müdürlüğü

Samsun İl Emniyet Müdürlüğü

Samsun İl Emniyet Müdürlüğü vatandaşın güvenliği ve toplumun huzurunu sağlamak için gerekli çalışmaları yapmaktadır. İl Emniyet Müdürü İsmail TÜRKMENLİ 15.09.2012 yılında bu ilde göreve başlayarak çalışma arkadaşları ile birlikte ilin güvenliğinden sorumlu olmuştur.Samsun İl Emniyet Müdürlüğü gelişen teknolojiye ayak uydurarak bütün işlemlerini internet ortamında yaparak hem zamandan tasarruf sağlamakta hem de daha fazla vatandaşa hizmet vererek kişilerin her türlü sorunlarını çözmeye çalışmaktadır. E- devlet uygulamaları ile de her türlü bilgiye ulaşmanız sağlanmaktadır.

Samsun Emniyet Müdürlüğü Randevu

Müdürlüğün sunduğu e-randevu sistemi ile her türlü işlemlerinizi zaman kaybetmeden hemen yapmanız mümkündür. Pasaport işlemleri için artık günlerce git gel yapmanıza gerek yoktur. İnternetten pasaport başvuru sistemini getirmesi sayesinde bütün işlemlerinizi yapmaktasınız. İnternetten pasaport için randevu alıyorsunuz daha sonrada istenen belgele ile birlikte emniyete başvurarak işlemlerinizi yaptırıp, pasaportunuzun adresinize gelmesini bekliyorsunuz. Aldığınız silah ile ilgili bütün işlemler internet ortamında yapılmaktadır. Kaybolan bir kimse ihbarını yine internet ortamında hemen emniyete bildirmeniz .

Samsun Emniyet Müdürlüğü Adresi

Uygulanan araç ve sürücü bilgi sistemi sayesinde yeni alınmış olan sıfır araçların tescil işlemlerini, ikinci el araçların satış, devir ve tescil işlemlerini ve sürücü belgesi ile ilgili bütün işlemleri internet üzerinden verilen hizmet sayesinde yapmanız mümkündür. Günlük olarak toplam 170 araca tescil işlemleri uygulanmaktadır. İstasyon Mahallesi Saadet Caddesi No: 119 adresine giderek te işlemlerinizi şahsen yaptırmanız mümkündür.

Samsun Emniyet Müdürlüğüİçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment