Samsun İl Spor Müdürlüğü

Samsun  Spor Müdürlüğü

Samsun İl Spor Müdürlüğü her yaştan insana sporu sevdirmek ve sporu yaşamımızın bir parçası haline getirmek için çeşitli çalışmalar yapmaktadır. İl Spor Müdürü Ömer ALTUNSOY ve onunla bu alanda çalışan arkadaşları halkın spor alanındaki eksikliklerini gidermek için yoğun çaba göstermektedir.Samsun İl Spor Müdürlüğü gençleri spora teşvik etmek için birtakım faaliyet düzenlemektedir. Sporcular, kulüpler ve özel spor tesisleri ile ilgili bütün işlemleri buradan yapabilir ve gerekli olan belgelerin neler olduğunu öğrenebilirsiniz.

Samsun İl Spor Müdürlüğü İletişim

Yardımcı antrenörlük kursları ile bu alandaki açığı kapatmaya çalışmaktadır. Birçok yarışmalar düzenleyerek sporun daha yaygınlaşmasını amaçlamaktadır. İlk adım fitness salonu ile de halka ve öğrencilere hizmet vermektedir. Okul sporları bölümü de 05- 18 yaş arasındaki öğrencilere sporu sevdirmek için çalışmalar yapmaktadır. Gençlerin ve çocukların boş zamanlarını spor yaparak değerlendirmelerini sağlamak için çalışmalar yapmaktadır. Eğitmenlerin hakemlik ve antrenörlük alanında gelişmelerini sağlamak ve tamamlamak için kurslar açmaktadır.

Samsun İl Spor Müdürlüğü Adresi

Müdürlük birtakım faaliyetlere imza atmıştır. Bu faaliyetlerden bir kaçı bölgesel olarak yapılan bayanlar voleybol karşılaşmaları, 1.lig bayanlar basketbol müsabakaları ve tekerlekli sandalye basketbol karşılaşmalarını verebiliriz. Ayrıca müdürlüğün resmi sitesinden de her türlü bilgiye ve e- devlet kanalıyla da spor ile ilgili bilgilere ulaşmanız mümkündür.Yeni Mahalle Ali Rıza Bey Bulvarı No: 39 CANİK adresine şahsen giderek te spor faaliyetleri, çalışmaları hakkında daha ayrıntılı bilgiler almak mümkündür.
Related posts

Leave a Comment