Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü

Şanlıurfa İl Emniyet Müdürlüğü; asayiş, basın ve hakla ilişkiler, bilgi işlem, bilişim suçlarıyla mücadele, bölge trafik denetleme, çelik kuvvet, çocuk şube, e.k.k.m, eğitim şube, evrak arşiv, güvenlik, havaalanı, hukuk işleri soruşturma, istihbarat, kaçakçılık ve organize suçlar, koruma, lojistik, muharebe elektronik, olay yeri inceleme ve kimlik tespit, özel güvenlik, özel harekât, pasaport, personel, polisevi, rehberlik ve psikolojik danışmanlık, silah ruhsat isl., sosyal hizmetler, terör ile mücadele, toplum destekli polislik, trafik denetleme, trafik tescil, yabancılar şube müdürlükleri ve özel büro amirliğinden oluşmaktadır.

 Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü Randevu

Müdürlük bünyesinde;bilgi edinme, eğitim, yabancı, silah ruhsat, araç tescil, sürücü belgesi, pasaport ve özel güvenlik işlemleri yapılmaktadır.  Müdürlük olarak hayata dair bir adım projesi ile ekonomik, sosyal, sportif yönden kısıtlı olan öğrenciler için basketbol, futbol, voleybolda lisans sahibi olabilmeleri için çalışmalar yürütmektedir. Memleketimi tanıyorum ülkemi seviyorum projesi ile il merkezinde düzenlenecek sosyal ve kültürel faaliyetlere katılmaları için Şanlıurfa’ya bağlı ilçe ve köylerdeki 12-16 yaş arasındaki öğrenciler getirilmektedir. Gülümseyen yüzler projesi ile madde bağımlısı olanlar, aileleri ve genel olarak toplumu bilinçlendirme çalışmaları yapılmaktadır.

Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü Adresi

Polis diyor ki projesi ile suç ve suçluyla mücadele çalışmaları kapsamında suçların önlenmesi, polis-halk dayanışmasının sağlanması ve diğer gündelik suçlar hakkında farkındalık oluşturulması sağlanmaktadır. Şanlıurfa 1. sınıf Emniyet Müdürlüğünde Mehmet LİKOĞLU görev yapmaktadır. E Devlet de geçen bilgilere göre Mehmet LİKOĞLU 10 Kasım 20011 tarihinden itibaren görev yapmaktadır. Müdürlük, Hamidiye Mah. Emniyet Cad. Yenişehir Merkez adresinde bulunmaktadır.

 

Şanlıurfa Emniyet Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment