Saski Fatura Ödeme

Saski Borç Sorgulama

Bildiğiniz üzere devir teknoloji devri. Teknolojinin bize getirisini saymakla bitmez. Fakat en cazip olanı kuşkusuz hayatımıza getirdiği kolaylıklar. Artık resmi işlerimizin büyük bir kısmını devlet dairelerine gitmeksizin internet ortamında istediğimiz zaman ve mekânda gerçekleştirebilmekteyiz. Örneğin internet bankacılığı sayesinde ödemelerimizin tamamını çok kısa bir sürede kimseyle muhattap olmadan yapabilmekteyiz.Sosyal devlet anlayışının gereği olarak da devletimiz teknolojiyi kullanarak işlemlerimizi halletmemiz için e devlet sistemini kurarak kurumsal ve bireysel her türlü işlemimizi vakit kaybı olmadan gerçekleştirmemizi sağlamıştır.

Saski Su Faturası Ödeme

İstediğimiz her kurum işleminde sorgulama işlemlerini de yapabildiğimiz “devletin kısa yolu” olan e devlet sistemine giriş yapabilmek için öncelikle herhangi bir PTT şubesinden 1 TL gibi cüzi bir rakam karşılığı şifre almanız gerekiyor.Aldığınız şifre ile sisteme girerek mesela Konya’daki bir vatandaş SASKİ fatura sorgulama yapabilir. Bu işlemi nasıl gerçekleştireceğinizi kısa anlatayım: Google arama motoruna “saski fatura ödeme Konya” yazıyorsunuz. Gelen linkler içerisinden e devlete ait olana tıklıyorsunuz. edevlet.com adresinde “su borcu sorgulama Konya” sayfasına girdiğinizde sizi o ekranda “su borcu sorgulamak için tıklayınız” bölüme tıkladığınızda KOSKİ’nin abone numaranızı girerek sorgulama yapabileceğiniz sayfaya yönlendirecektir.

Saski İletişim

Eğer KOSKİ’nin sistemine üye değilseniz borcunuzu buradan sorgulayabilirsiniz.Eğer üye olursanız şu işlemleri de gerçekleştirebilirsiniz: Su borcu sorgulama su faturası ödeme su faturası hareketleri hakkında bilgi edinme abone numarası bulma abone işlemleri su fatura itirazı e-fatura işlemleri. Anlayacağınız üzere her şey parmaklarınızın ucunda. Tek yapmanız gereken size sunulan kolaylıklardan faydalanmak.
Related posts

Leave a Comment