Siirt Emniyet Müdürlüğü

Siirt İl Emniyet Müdürlüğü

Toplumumuzun düzenini sağlamakla beraber huzuru korumakla görevli olan ayrıca insanların hak ve adalet içinde özgürlüklerinin can ve mal güvenliklerinin korunmasını sağlayıp kanunların el verdiği ölçüde adilane ve eşitlik içinde egemenliğini sağlamak Siirt İl Emniyet Müdürlüğü’nün yaptıkları çalışmaların başında gelmektedir.    06 Eylül 2012 tarihinde müdürlüğümüze atanan ve halen görevinin başında başarılı bir şekilde bulunan Sayın Mutlu Ekizoğlu 1967 yılında Eskişehir’de doğmuştur.  Yurtiçi ve yurtdışı birçok başarılı çalışmalarda bulunan ve ödüller alan müdürümüz evli ve üç çocuk babasıdır.

Siirt Emniyet Müdürlüğü Randevu

Gençlerimizi ve halkımızı bilgilendirmek ve polise olan güvenin güçlenmesi ve pekişmesi açısından birçok önemli faaliyetlerde bulunan teşkilatımız her zaman halkının yanında yer almaktadır. Yaptıkları çalışmalarında yasaları uygulama konusunda hiçbir zaman herhangi bir esnekliğe göz yummadan eşitliği ön planda tutarak uygulamaktadırlar. E-devlet sitesinden emniyet birimleri ile ilgili öğrenmek istediğiniz bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz. Siirt İl Emniyet Müdürlüğü kurulduğu günden itibaren halkımızın huzurunu, düzenini, barışını ve güvenliğini bozmaya çalışarak tehlikeye atan kişilere, kitlelere, çetelere karşı uyguladıkları davranış ile daima caydırıcı olmuştur.

Siirt Emniyet Müdürlüğü Adresi

Ve bu tarz durumları yaratanlar hakkında gerekli olan tüm belgeleri kanıtları elde ederek hızlı bir şekilde adli makamlara ulaşmasını sağlamış ve gerektiği bir biçimde cezalandırılmalarını sağlamak için her zaman çalışmalarına devam etmektedir  Evrensel değerlerin ve kanunların ışı altında hürriyetlerinin ve temel adaletin korunmasını sağlarken insanların haklarına saygı ve eşitlik kurallarına da bağlı kalmaktadırlar.  Müdürlüğümüz Merkez 56000 Siirt adresinde hizmetlerini sürdürmektedir.

 

Siirt Emniyet Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment