Siirt İl Sağlık Müdürlüğü

Siirt  Sağlık Müdürlüğü

Sağlığın insan hayatındaki yerini vurgulayan Siirt İl Sağlık Müdürlüğü sağlık hizmetlerinin çok daha verimli daha etkili ve tesirli olarak adil bir şekilde yürütülebilmesi açısından fazlasıyla gayret ve emek vererek çalışmalarını sürdürmektedir. Çalışmalarında ülkemizde uygulamaya başlanmış olan aile hekimliği başta olmak üzere sağlık hizmetlerinin sunulduğu tüm birimleri göz önünde bulundurarak denetlemelerini yapmaktadır. Sağlık konusunun geliştirilmesi ile ilgili birçok alanda faaliyetlerde yürütmektedir.

Siirt İl Sağlık Müdürlüğü Personel Listesi

Oluşturdukları web sitesi ile daha çok kitleye ulaşabilmeyi seslerini duyurabilmeyi amaçlamaktadırlar. Sporun dengeli ve sağlıklı beslenmenin önemini vurgulamak için hazırlanan aktivitelerle bu konuyu pekiştirmekle birlikte insanları daha bilinçli bir hale getirmeyi hedeflemektedirler. E-devlet sitesinden sağlık bakanlığı bölümüne girerek sağlıkla ilgili şikâyetlerinizi dile getirebilirsiniz. Müdürlük ayrıca acil bir durum ve afet gibi olağanüstü durumlar söz konusu olduğunda hastanelerden evvel acil olabilecek sağlık hizmetlerini yürütmekle görevlidir. Hastanelerle ilgili olarak hasta hakları, hasta memnuniyetleri konularında vatandaşlara yardımcı olmaktadır. Siirt İl Sağlık Müdürlüğü’ne atanan Dr. Erol emre ömür atandığı 2003 yılında beri halen görevini başarılı bir şekilde yürütmektedir.

Siirt İl Sağlık Müdürlüğü Adresi

6 Kasım 1965 Siirt Kurtalan doğumlu olan müdürümüz evli ve 3 çocuk babasıdır.  İlimizde ve ilçelerimizde Ağız ve Diş Sağlığı, Sıtma Savaş Birimi, Ana-Çocuk Sağlığı ve Aile planlaması Merkezi, Halk Sağlığı Laboratuarı, Siirt Verem Savaş Dispanseri, 112 İlk Yardım ve Acil sağlık Hizmetleri, Pervari-Baykan-Eruh İlçe hastaneleri, Kurtalan-Siirt Devlet Hastaneleri ve Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastaneleri bulunmaktadır. Öğrenmek istediğiniz bir konu hakkında Güres Cad. Eğitim Fak. Yanı 56100 Merkez/ Siirt adresinden öğrenebilirsiniz.
Related posts

One thought on “Siirt İl Sağlık Müdürlüğü

  1. HÜ Lya

    Mrhblar ben annemi rahmetli dedemin maasina baglanmasini istiyorum ist yasamaktayiz dedemin siirtte kunduraci dukkani vardi kendi isiydi burdaki sgk az borc var oderseniz anneniz maasa baglanir dedi sizden ricam yapilandirilmasi ve tarafima bildirilmesi yada nereye muracaat etmem gerekiyorsa oraya bildirimimi saglamaniz ricasiyla saygilarimla Hulya Demirkan. Dedem ABDULAZIZ GÜ LOGLU TC KIMLIK 26518906962 dir .ayrica Bagkur no 0253700852 teskl.

Leave a Comment