Siirt Milli Eğitim Müdürlüğü

Siirt İl Milli Eğitim Müdürlüğü

Siirt Milli Eğitim Müdürlüğü’ne 23 Ekim 2012 tarihinde müdür olarak 1953 Siirt Aydınlar doğumlu M Fethi Suay atanmıştır. Görevine başladığı günden itibaren başarılı çalışmalarına halen devam eden müdürümüz evli ve 3 çocuk babasıdır. Müdürlüğümüz çalışmalarında sadece öğrencileri düşünerek değil tüm halkımızın okuma yazma çerçevesi içinde eğitim alabilmeleri için çalışmalar sunmaktadır.Sadece örgün eğitim alanların değil bu eğitim sisteminin dışında olan bireylerin beceri ve bilgilerini geliştirebilecek öğrenim ve eğitim çalışmalarının yanında yer almaktadır.

Siirt Milli Eğitim Müdürlüğü Telefon Numarası

Bu çalışmalar ile yetişkinlerin ihtiyaçlarını giderebilmek için aldıkları bu tarz eğitimlerin artması için çalışmalarını sürdürmektedir. E-devlet sitesi ile öğrenciniz hakkında bilgi almanız mümkündür. Müdürlük ayrıca özel ve resmi kurumların açılmasına izin vererek denetleme yapmakta, en az yılda bir kere olmak kaydı ile eğitimciler, öğretmenler, öğrenciler ve velilerin katılımları ile yapılan çalışmaların raporlarını bakanlığa bildirmektedir. Siirt Milli Eğitim Müdürlüğü il ve ilçedeki tüm okulların denetlenmesini sağlayarak, ihtiyaçlarının belirlenmesini ve giderilmesini sağlamaktadır.

Siirt Milli Eğitim Müdürlüğü Adresi

Eğitim konusunda herkesin eşit olarak haklara sahip olunması, fırsatların değerlendirilmesi ve birçok olanaklardan yararlanılması sağlamakla birlikte, ilköğretim, lise ve dengi okul öğrencilerinin manevi, zihin, ahlak, beden, sosyal ve kültürel yönden daha iyi gelişmelerini sağlamak için çalışmalarını sürdürmektedir. İlimizde müdürlümüze bağlı olarak 411 okul ve eğitim kurumları ve 1 üniversite bulunmaktadır. Yeni Mahalle Lise Caddesi Öğretmenevi Binası Kat 34 merkez Siirt adresinde hizmet vermektedir.
Related posts

Leave a Comment