Sivas Emniyet Müdürlüğü

Sivas İl Emniyet Müdürlüğü

Sivas İl Emniyet Müdürlüğü güvenlik hizmetlerindeki başarı seviyesini tutarlı bir biçimde arttırmayı sağlamak için her geçen gün gelişmekte olan teknolojiyi takip ederek dünya standartlarına ulaştırmayı müdürlüğü çağdaş ve örnek bir konuma getirmeyi hedeflemektedir.  Müdürlüğümüzün başında 1965 yılında İstanbul doğan 1983 yılında polis kolejinden 1987 yılında ise polis akademisinden mezun olan ve birçok başarılı görevde bulunmuş son olarak 06 Eylül 2012 yılında Sivas İl Emniyet Müdürlüğü’ne atanan Selçuk Kızılay bulunmaktadır.

Sivas Emniyet Müdürlüğü Randevu

Toplumda düzenin, refahın, huzurun sağlanmasını, insanların özgürlüklerinin ve haklarının güven altına alınmasının ayrıca Vatandaşın can ve mal güvenliğinin himaye edilerek korunmasını yasaların hâkimiyetini sağlayarak uygulanmasını sağlamaktadır. E-devlet şifrenizle birlikte siteye girdiğinizde hakkınızda herhangi bir kamu davası olup olmadığını öğrenebilirsiniz. Uygulanan çalışmalarda demokratik, laik ve sosyal hukuk devleti temel kuralları çerçevesindeki insan haklarına saygı ve hukukun üstünlüğüne ne pahasına olursa olsun bağlı kalmaktadır. Halkın her türlü güvenliğini tehlikeye sokan barışı, düzeni bozmaya çalışan çetelere, kişilere ve kitlelere karşı uyguladıkları tutum içinde daima caydırıcı olmuş ve bu tarz olayları meydana getirenler konusunda gerekli olan tüm kanıtlarları elde ederek seri bir şekilde yakalayarak adaletin ellerine teslim etmişlerdir.

Sivas Emniyet Müdürlüğü Adresi

Kamunun güvenlik politikalarının oluşturulmasına destek sağlayarak kaliteli bir hizmet ile halkına sunduğu güvenli ortamla örnek alınan bir teşkilat olmayı sağlamışlardır. Müdürlüğümüzün binası Şehit Fethi Akyüz Caddesi Sivas adresinde hizmetlerine devam etmektedir.

 

Sivas Emniyet Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment