Sivas Milli Eğitim Müdürlüğü

Sivas İl Milli Eğitim Müdürlüğü

Sivas Milli Eğitim Müdürlüğü görevinde Kastamonu’nun Devrekâni ilçesinin Sarpunalınca köyünde doğan Turan Akpınar 25 Ocak 2012 tarihinde görevine başlamış ve halen başarılı bir şekilde görevini yürütmektedir. Müdürümüz evli ve 2 çocuk babasıdır.   Öğrencilere ve gençlere yönelik olarak yapılan başarılı çalışmaları ile her zaman iyi bir şekilde adını duyurmayı başarmıştır. Uygulamaya başladıkları kısa adı fatih projesi olan Fırsatları Artırma Teknoloji İyileştirme Hareketi Projesi ile öğrencilerimizin iletişim teknolojisini temelden bilgiler alarak kullanım alanındaki sorumluluk ve görevleri yerine getirebilme becerilerine sahip olacak böylece yepyeni bir sistem olan e-eğitim hizmetlerinden de her şekilde yararlanacaklardır.

Sivas Milli Eğitim Müdürlüğü Telefon Numarası

Ayrıca Sivas’ta Eğitimin Kalitesini Artırma Projesi yani SEKAP, Eğitimde İşbirliği Protokolü, Okullar Hayat Olsun Projesi kapsamında çalışmalar yapmaktadırlar. Sivas genelinde 1 üniversite,  773 okul-kurum bulunmaktadır. E–devlet sitesine girerek eğitimle ilgili bilgiler alabilirsiniz. Sivas Milli Eğitim Müdürlüğü düzenlenen okullar arası spor müsabakalarında, Leonardo da Vinci Hareketlilik Projeleri kapsamında gidilecek olan yurtdışı organizasyonunda.

Sivas Milli Eğitim Müdürlüğü Adresi

Türkiye genelinde yapılan Bilim Olimpiyatları ve Proje yarışmalarında ve Çukurova Üniversitesinin düzenlediği 1. Bilim Sanat merkezleri Arası Sosyal Bilimler Proje yarışması ve Çocuk Kongresinde katılan öğrencilere her zaman en büyük desteği sağlamıştır. Eğitim yöneticileri, Öğretmenler, veliler, öğrencilerin katılımı ile senede 1 defa olmak üzere eğitim çalışmaları yaparak bilgilenip çıkan raporu da Bakanlığa bildirmektedir. Muhsin Yazıcıoğlu Bulv. No 23 Sivas adresinde hizmetlerini yürütmektedir.

 

Sivas Milli Eğitim Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment