Tekirdağ Milli Eğitim Müdürlüğü

Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü

Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürü Halis İŞLER, 1957 yılında Sivas Suşehri’nde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Suşehri’nde tamamladıktan sonra, Sivas İmam Hatip Lisesini bitirdi. Lise öğreniminin ardından gittiği Erzurum Yüksek İslam Enstitüsünden 1982 yılında Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesine geçiş yaptı. 1985 yılında Bakırköy Yahya Kemal Beyatlı lisesinde öğretmen olarak göreve başladı. 1985- 2003 yılları arasında çeşitli okullarda öğretmen, müdür ve müdür yardımcılığı görevlerinde bulundu. 2003 yılında Edirne Süloğlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne, Daha sonra 19 Ocak 2013 tarihinde de Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğüne atandı.

Tekirdağ Milli Eğitim Müdürlüğü Telefon numarası

Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı 80 tanesi merkezde olmak üzere toplam 451 adet anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lisede toplam 150.656 öğrenci ders görürken, bu okullara bağlı olarak 5.252 adet derslikte 7.280 öğretmen eğitim vermektedir. Tekirdağ İl Milli Eğitim Müdürlüğü verilerine göre derslik başına düşen öğrenci sayısı ilkokul düzeyinde 34, ortaokul düzeyinde 25 iken mesleki ve teknik eğitim seviyesinde 37 şeklindedir.

Tekirdağ Milli Eğitim Müdürlüğü Adresi

İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri Çerkezköy, Çorlu, Hayrabolu, Malkara, Marmara Ereğlisi, Muratlı, Şarköy ve Saray İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri’dir. Ayrıca Müdürlük hizmetlerinin sağlıklı ve kesintisiz yürütülebilmesi için Müdürlük bünyesinde çeşitli hizmet birimleri bulunmaktadır.Tekirdağ Milli Eğitim Müdürlüğü, Valilik binasında hizmet vermekte olup, 0 282 261 20 11 numaralı telefondan ulaşılabilmektedir.

 

Tekirdağ Milli Eğitim Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment