Trabzon İl Spor Müdürlüğü

Trabzon Spor Müdürlüğü

Trabzon il spor müdürlüğü gençlik ve spor bakanı Suat Kılıç’tır. 6 Temmuz 2011’de görev başına gelmiştir. Spor adına önemli işler yapmaktadır. Spor her insanın uğraşması gereken bir daldır. Kilo vermekten ziyade vücudu zinde tutmak ve her daim formda kalmak adına spora destek verilmesi gerekmektedir. Suat Kılıç Trabzon’ da yürütmüş olduğu birçok faaliyet bulunmaktadır. 29 Aralık 2012 tarihinde Sarıkamışı şehitleri anma bisiklet turu düzenlenmiştir. Ayrıca bisikletçiler Trabzon’dan aldıkları bir avuç toprağı Sarıkamış’a götürmek için vefa gösterisinde bulunmuşlardır. İşte spor insanı birbirine bağlayan bir alandır. Kardeşliği, dostluğu asla elden bırakmamaktır.

Trabzon İl Spor Müdürlüğü İletişim

Trabzon il spor müdürlüğünün sağlamış olduğu faaliyetler spor tutkunlarının yüzünü güldürmektedir. Sürekli kullanılan Yavuz Sultan Selim sahasının bakımı yapılarak titiz bir yol izlediği gözlerden kaçmamaktadır. Galatasaray ve Trabzonspor’dan gençlik ve spor bakanlığı projesine tam destek sağlanmıştır. Birlik ve beraberliğin gücü bir kez daha sahalarda gösterilmiştir. 2012 ve 2013 yılında okul sporları açılarak öğrencilerin hayallerine bir adım daha yaklaşmalarına sebep olmuştur.

Trabzon İl Spor Müdürlüğü Adresi

Trabzon il spor müdürlüğü ile yapılan projeler sağlık için büyük adımlar atıldığını göstermektedir. Spor ile yaşayarak sağlıklı olmayı herkes hedeflemelidir. Artık spor yaşam tarzı haline gelmelidir. Okullar arasında düzenlenen maçlarda spor tutkunları ödüllerine kavuşturulmuştur. Trabzon il spor binasına İnönü Mahallesi Trabzonspor Bulvarına giderek ulaşabilirsiniz. Spor adına yapılan tüm faaliyetlere, etkinliklere sizde katılabilirsiniz.

 

Trabzon İl Spor Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment