Tunceli Emniyet Müdürlüğü

Tunceli İl Emniyet Müdürlüğü

Tunceli İl Emniyet Müdürü Hayati YILMAZ, 1965 yılında Ankara’nın Polatlı ilçesinde doğdu. İlk ve orta öğrenimini Ankara’da tamamladıktan sonra 1983 yılında Polis Koleji, 1987 yılında Polis Akademisinden mezun oldu. Ankara ilinde Terörle Mücadele Şube Müdürlüğüne Komiser Yardımcısı olarak atanmasının ardından memuriyet görevi başlamış oldu. Çeşitli il ve kademede görev yaptıktan sonra 2010 yılında 1. Sınıf Emniyet Amirliğine yükselmiş ve 10 Kasım 2011 tarihli kararname ile Tunceli İl Emniyet Müdürlüğü’ne atanmıştır.

Tunceli Emniyet Müdürlüğü Randevu

Tunceli İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı, Asayiş Şube Müdürlüğü, Bilgi İşlem Şube Müdürlüğü, K.O.M Şube Müdürlüğü, Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü, Güvenlik Şube Müdürlüğü,  Çocuk Şube Müdürlüğü, Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü, Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü, Muhabere Elektronik Şube Müdürlüğü, Özel Harekat Şube Müdürlüğü, E.K.K.M Şube Müdürlüğü, Basın ve Halkla İlişkiler Büro Amirliği, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık, Toplum Destekli Polislik, Hukuk İşleri ve Soruşturma Büro Amirliği, Trafik Tescil Denetim Şube Müdürlüğü, Yabancılar Şube Müdürlüğü, Pasaport Şube Müdürlüğü, Polis Evi Şube Müdürlüğü, Ruhsat Tebligat Şube Müdürlüğü, Lojistik Şube Müdürlüğü, Personel Şube Müdürlüğü birimleriyle hizmet vermektedir.

Tunceli Emniyet Müdürlüğü Adresi

Ayrıca İl Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı Çemişgezek, Hozat, Mazgirt, Nazimiye, Ovacık, Pertek ve Pülümür İlçe Emniyet Müdürlükleri de faaliyet göstermektedir.Tunceli İl Emniyet Müdürlüğü’nün tüm hizmet birimlerine  (0 428) 212 19 33 nolu telefondan ulaşılabilir.

Tunceli Emniyet Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment