Uşak Milli Eğitim Müdürlüğü

Uşak İl Milli Eğitim Müdürlüğü

Milli eğitim müdürlükleri ilköğretim ve lise düzeyinde verilen eğitimlerin kalitesinden, yaşadığımız çağın gelişmelerine ayak uydurabilen ve geleceği okuyabilen gençlerin yetiştirilmesinden sorumlu olan ve Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir kurumdur. Bilgi çağı diye adlandırılan, bilginin büyük bir güç haline geldiği bu devirde milli eğitim müdürlüklerine büyük iş düşmektedir. Uşak İl Milli Eğitim Müdürlüğü de, bu gayenin Uşak’ta ve ilçelerinde gerçekleşmesi için çalışmaktadır.

Uşak Milli Eğitim Müdürlüğü Telefon Numarası

Kurumumuzun hizmetleri içinde sitemizde sunduğumuz sanal hizmetler bulunmaktadır. Bunlardan e-burs, e-alacak, e-mezun gibi pek çok modülle bilişim hizmetleri verilmektedir. Elektronik ortamda veli bilgilendirme sistemi ve e-okul, ilköğretim öğrencilerine ve velilerine kolaylık sağlamaktadır. Bir örnek verecek olursak; 5. Ve 6. sınıf öğrencilerinin seçmeli ders dilekleri için giriş işlemleri bu sistemden yapılabilir. Ayrıca SBS sonucunuz, okulunuzdaki en yüksek başarı puanını öğrenebilirsiniz. Veli Bilgilendirme Sistemi, mobil cihazlardan erişimi sağlamak üzere test yayınına başlamıştır.

Uşak Milli Eğitim Müdürlüğü Adresi

Uşak İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nde e-devlet çerçevesinde e-posta hizmeti sağlanmaktadır. Bu hizmet kurumsal kullanıcıları, okulları, ilköğretim 4. ve 5. sınıf öğrencileriyle öğretmenlerini kapsamaktadır.Son olarak milli eğitimle ilgili bütün sorularınızı, önerilerinizi, dilek ve şikayetlerinizi sitemizin bilgi edinme sisteminden bize iletebilirsiniz.

 

Uşak Milli Eğitim Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment