Van Milli Eğitim Müdürlüğü

Van İl Milli Eğitim Müdürlüğü

Eğitimsiz bir toplumu düşünemeyiz, çünkü her konuda bilinçlenmemizi sağlayan, yolumuzu aydınlatan unsur eğitimdir. Devletimizin bu sorumluluğu Van ilinde üstlenen kurumu Van İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ dür. Müdürümüz  Mucip KINA 2012 yılında ilimizde göreve başlamıştır.İlköğretim okulları ve liseler hizmetimizin merkezindedir. Okullar için yapılan hizmetleri ve gösterilen çabaları gençlerimiz ve ülkemiz  için yapılacak en önemli yatırım olarak görmekteyiz. Bunu görmek için deprem sonrası  Van’ da yapılan eğitim yatırımlarına bakmak yeterlidir.

Van Milli Eğitim Müdürlüğü Telefon Numarası

Sitemizde e-devlet ile sizlere elektronik ortamda hizmet vermekteyiz. Eğitimde iyi örnekler projesi, Van değerler kitabı, Güzel İlimiz Van e-kitabı, araştırma geliştirme çalışmalarını örnek verebiliriz. Okullarımızın adres, telefon ve faks bilgilerine sitemizden ulaşabilirsiniz.Hayat boyu öğrenme, insan kaynakları, mesleki ve teknik eğitim bölümü, hukuk bölümü, temel eğitim, özel eğitim ve rehberlik bölümü gibi çok sayıda birimiz mevcuttur; bu sayede eğitim hizmetlerinde işler daha hızlı yürütülebilmekte, iş bölümü yapılmaktadır.

Van Milli Eğitim Müdürlüğü Adresi

Hizmetlerimiz arasında veli bilgilendirme sistemi, e- okul, MEBBİS yani Mili Eğitim  Bakanlığı Bilişim Sistemleri, e- posta yer almaktadır. Ayrıca Türkiye’ nin en büyük kurumsal internet sitesi projesi başlamıştır. Böylelikle, okullarımıza sanal ortamdan ulaşabilmekte, bizimle okul idarecileriyle internetten iletişime geçebilmektesiniz. e- bilgi edinme sistemiyle bilgi edinme kanunu çerçevesinde her türlü öneriniz, dilek ve şikayetleriniz için bize ulaşabilirsiniz.Arzumuz her alanda kendini yetiştirmiş, kaliteli bir eğitim almış, bilinçli nesiller yetiştirmektir.

 

Van Milli Eğitim Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment