Yalova Emniyet Müdürlüğü

Yalova İl Emniyet Müdürlüğü

Yalova il emniyet müdürü, Hüseyin Ümit YÜKSEL, 03.06.2013 tarihinde Yalova İl Emniyet Müdürü olarak göreve atanan müdür, görevini devam ettirmektedir. Daha önce Emniyet Genel Müdürlüğü Teftiş Kurulu Başkanlığında Polis Başmüfettişi, 2010-2013 tarihleri arasında da Gümüşhane Emniyet Müdürü olarak görev yapmıştır.İl emniyet müdürlüğüne bağlı 24 birim bulunmaktadır.

Yalova Emniyet Müdürlüğü Randevu

Bunlar, Asayiş Şube Müdürlüğü, Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü, Bilgi İşlem Şube Müdürlüğü, Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü, Deniz Limanı Şube Müdürlüğü, EKKM Şube Müdürlüğü, Evrak Arşiv Şube Müdürlüğü,  Güvenlik Şube Müdürlüğü, Koruma Şube Müdürlüğü, Hukuk İşleri Şube Müdürlüğü, İstihbarat Şube Müdürlüğü, Lojistik Şube Müdürlüğü,  Muhabere Elektronik Şube Müdürlüğü, Olay Yeri İnceleme Kimlik Tespit Şube Müdürlüğü, Özel Güvenlik Şube Müdürlüğü, Sosyal Hizmetler Şube Müdürlüğü, Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü, Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü, Yabancılar Şube Müdürlüğü Eğitim Şube Müdürlüğü, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, Pasaport Şube Müdürlüğü, Silah ve Patlayıcı Maddeler Şube Müdürlüğü, Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü’dür.

Yalova Emniyet Müdürlüğü Adresi

Ayrıca müdürlüğe bağlı Yalova Polis Merkezi ve Gaziosmanpaşa Polis Merkezi Amirliği olmak üzere iki adet merkez bulunmaktadır. Ayrıca, e-devlet sistemine bağlı olan emniyet müdürlüğünde 2010 yılından bu yana e-pasaport bilgi ve randevu sistemi ile de hizmet verilmektedir.Müdürlük, Süleyman Bey Mahallesi Yalı Caddesi No:48 adresinde Yalova Merkezde bulunmaktadır.  Acil İhbarlar için 155 kullanılmaktadır.
Related posts

Leave a Comment