Yozgat Emniyet Müdürlüğü

Yozgat İl Emniyet Müdürlüğü

04.02.2012 tarih ve 107 sayılı kararname ile Yozgat İl Emniyet Müdürü olarak atanan,  Hasan YILMAZ, 1. Sınıf Emniyet Müdürüdür. Çocuk suçluluğu ve aile ilgili 4 adet basılmış kitabı bulunmaktadır.  Müdürlüğe bağlı 13 ilçe müdürlüğü bulunmaktadır.Rehberlik ve Psikolojik Danışma Büro Amirliği ve Asayiş Şube Müdürlüğü, Basın ve Halkla İlişkiler Büro Amirliği, Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ve İstasyon Amirlikleri, Çocuk Şube Müdürlüğü, Eğitim Şube Müdürlüğü, Evrak Arşiv Şube Müdürlüğü, Güvenlik Şube Müdürlüğü, Muhabere Elektronik Şube Müdürlüğü, Özel Güvenlik Şube Müdürlüğü, Pasaport Şube Müdürlüğü, Silah ve Patlayıcı Maddeler.

Yozgat Emniyet Müdürlüğü Randevu

Şehitler Polis Merkezi Amirliği, Trafik Tescil ve Denetleme Şu be Müdürlüğü, Yabancılar Şube Müdürlüğü olmak üzere 14 şube bulunmaktadır.  Rehberlik ve Psikolojik Danışma Büro Amirliği İçişleri Bakanlığının onayı ile 17 Mart 2008 tarihinde Emniyet Genel Müdürlüğünde; Personel Daire Başkanlığı İnsan Kaynakları Geliştirme Şube Müdürlüğü uhdesinde kurulmuş bir birimdir. 1 Emniyet Amiri, 1 Psikolog ve 1 Polis Memuru ile görev yapmaktadır.  Asayiş Şube Müdürlüğü ise hırsızlık ve dolandırıcılık gibi suçlarla ilgilenmektedir.

Yozgat Emniyet Müdürlüğü Adresi

Trafik Şube, Toplum Destekli Polistik (TDP), e-pasaport, kayıp çocuklar, kayıp şahıslar, oto parça ve iş makinesi bilgi sistemi gibi hizmetler elektronik ortamda E-devlet kapısı üzerinden sunulan hizmetlerdir. Yozgat İl Eğitim Müdürlüğü, Bahçeşehir Mahallesi, Yozgat Merkezde bulunmaktadır.  155 ihbar hattı ile Emniyet Genel Müdürlüğüne ihbarlar alınmaktadır.

 

Yozgat Emniyet Müdürlüğü İçin Tıklayınız.
Related posts

Leave a Comment